Lekarze

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zarówno pacjentów, jak i lekarzy powstał portal BliskiLekarz.pl. W dobie koronawirusa, teleporad, a także wielu innych ograniczeń, znalezienie odpowiedniego specjalisty może sprawiać wiele kłopotów, dlatego portal ma do zaoferowania pacjentom wiele możliwości. Dzięki wyszukiwarce lekarzy, każdy może znaleźć tego z najbliższej okolicy i umówić wizytę za jego pośrednictwem. BliskiLekarz.pl pozwala pacjentom sprawdzić opinię o danym lekarzu, co w efekcie daje możliwość wybrania najlepszego. Samemu także można wystawić ocenę i przyczynić się do tworzenia wiarygodnych ocen. Wszystkie opinie bazują na ocenach pacjentów, którzy odbyli wizytę u konkretnego specjalisty. Portal został także wyposażony w bardzo pomocne narzędzie, jakim jest wyszukiwarka leków dzięki, której pacjent może nie tylko znaleźć, ale także zarezerwować potrzebny lek w dowolnej aptece.

Portal BliskiLekarz.pl ma także Bilski lekarz wiele do zaoferowania lekarzom. Jedną z kluczowych kwestii jest widoczność w internecie, oznacza to, że zweryfikowane wizytówki zawsze pojawiają się wysoko w wynikach wyszukiwania. Każdy specjalista ma możliwość stworzenia własnej wizytówki z imieniem i nazwiskiem i wszystkimi niezbędnymi Lekarz danymi kontaktowymi, specjalizacją, numerem prawa wykonywania zawodu, a także z lokalizacją. Co ważne, nie ma ograniczeń w liczbie gabinetów – można dodać nieskończoną ilość. Każdy z pacjentów może dodać ocenę o danym lekarzu, ale ten może na oceny odpowiadać. Dzięki temu pacjenci zyskają pewność, że dokonali słusznego wyboru. To także dobra okazja, by im podziękować i zachęcić innych do korzystania ze swoich usług. Korzystając z portalu Bliski.Lekarz.pl soecjalista może zaprezentować się szerokiemu gronu potencjalnych pacjentów, poprzez dodanie zdjęcia profilowego, a także nieograniczonej liczbie fotografii gabinetu i placówki wraz z obszernym opisem swojego wykształcenia, w tym odbytych stażach, znajomością języków obcych i posiadanych certyfikatów, które można pokazać za pomocą zdjęć. W dzisiejszych czasach pacjenci chcą poznać swojego lekarza, a dzięki portalowi istnieje możliwość dodawania artykułów np. na temat swojej pracy. Dodatkowo każdy z lekarzy może zamieścić na swoim profilu listę oferowanych usług wraz z cennikiem wizyt, badań i zabiegów. Od Lekarz bliski strony technicznej BliskiLekarz.pl jest bardzo intuicyjny z administracyjnym dostępem do panelu. Każdy profil jest powiązany tylko z jednym lekarzem i nie pojawiają się na nim informacje o innych specjalistach.

Portal BliskiLekarz.pl będzie oferował podobne usługi do portalu znanylekarz.pl, ale dzięki wprowadzeniu wielu atrakcyjnych narzędzi będzie konkurencyjny.

Start portalu BliskiLekarz.pl planowany jest za około miesiąc, ponieważ chcemy oddać do dyspozycji lekarzy i pacjentów w pełni funkcjonalną stronę, wyposażoną we wszystkie niezbędne rozwiązania.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *